איך בוחרים כרית הנקה?

יש סגולות רבות ויתרונות רבים להנקה, עם זאת המלאכה לא פשוטה מסיבות רבות. יש מוצרי תינוקות רבים כמו ציוד הנקה, רפידות, כיסויי הנקה, משאבות חלב ועוד. כרית הנקה הופכת את פעולת ההנקה לפשוטה ונוחה מאוד, אך לפני שאתן רוכשות כרית הנקה הנה הדגשים לבחירת המוצר:

 

  1. גודל – עליכן לבחור כרית הנקה המתאימה לגוף שלכן ובהתאם לגוף של התינוק. חשוב גם לקחת בחשבון את הצורה של הכרית, יש בעיקר שני סוגים, האחת בצורת חצי עיגול והסוג השני בצורת O. המטרה היא ליצור גובה מספק שלא יגרום לכן להתכופף לתינוק כדי להאכיל אותו.
  2. ניקיון – אחד הדברים החשובים שיש לקחת בחשבון כאשר אתן בוחרות כרית הנקה הוא ניקוי הכרית. זכרו שמדובר על מוצר שחייב להישאר הגייני. בחרו כריות הנקה עם כיסוי שניתן להסרה. יש דגמים אשר מתאימים לשטיפה מהירה והכתמים יורדים בקלות, בעוד שדגמים אחרים סופגים במהירות את הכתמים והלכלוך שנגרם בזמן הנקה כמו פליטות ורוק. ההמלצה היא לבחור כריות 100% כותנה, הכריות פשוטות לניקיון ואיכותיות.
  3. תמיכה – בחרו כרית אשר מעניקה תמיכה לגוף. בעזרת כרית עם תמיכה לגב תוכלי לשמור על יציבות ולשמור על ביטחון התינוק וגם לשמור על הגב שלך ישר. במיוחד כאשר מדובר על תאומים חשוב מאוד לבחור בכרית עם תמיכה ורצועות.
  4. טווח ארוך – חשוב לבחור כרית הנקה שמתאימה לשימוש רב פעמי ולטווח הארוך. בדרך הזאת ההשקעה שלכן לא תהיה חד פעמית, אלא תוכל לעבור גם לתינוק הבא.
  5. אחסון – עבור חלק זהו פרט שולי, אך יש יתרון מאוד גדול שמשפיע על הנוחות כאשר יש מקום אחסון בכרית ההנקה. מקום אחסון בכרית הנקה נועד כדי לשים בקבוק, צעצועים או כל פרט אחר שתצטרכו בזמן ההנקה.
  6. מחיר – ניתן למצוא מחיר מגוון כשזה נוגע לכריות הנקה. המחירים בדרך כלל מתחילים מכ-50 ש"ח ומגיעים לסביבות ה-300 ש"ח. המחיר בדרך כלל גם מאפיין את האיכות של הכרית מבחינת נוחות ושימוש חוזר בעתיד. לכן, המחיר הממוצע והמומלץ לרכישת כרית הנקה ינוע בין 140 ש"ח ועד 250  ש"ח.
  7. ייצור מקומי – כריות הנקה בייצור מקומי מעניקים לכם יותר וודאות לגבי מה הכרית עברה עד שהגיעה אליכן. מלבד לכך, ייצור מקומי מוזיל את המחיר בצורה משמעותית מאשר כריות הנקה בייבוא (שלרוב גם יהיו פחות איכותיות).
  8. אחריות – כאשר אתן רוכשות מוצרים לתינוק שלכן אתם רוצות את הטוב ביותר. הדרך הטובה ביותר לוודא האם מוצר הוא איכותי הוא לא יבוא לידי ביטוי על ידי בחירת מוצר עם אחריות מתאימה. האחריות המתאימה לכרית הנקה היא כשנה. האחריות גם מעניקה לכן ביטחון בכל מקרה שהמוצר הוא לא כפי שאתן ציפיתם.

 

מידע נוסף

איך בוחרים כרית הנקה?

יש סגולות רבות ויתרונות רבים להנקה, עם זאת המלאכה לא פשוטה מסיבות רבות. יש מוצרי תינוקות רבים כמו ציוד הנקה, רפידות, כיסויי הנקה, משאבות חלב