האם כריות הריון מתאימות רק לנשים הריוניות?

זה שלכרית קוראים כרית הריון זה לא אומר שהיא מתאימה רק לנשים הריוניות. הדעה הרווחת כי כריות הריון רלוונטיות רק עבור אותן הנשים עושה עוול לנשים אחרות. זה נכון שאישה הריונית יכולה להשתמש בכרית למגוון רחב של שימושים, אפילו אחרי הלידה עצמה. אך זה לא אומר שרק היא יכולה לעשות שימוש באותה כרית. לא מעט נשים לא הריוניות יכולות לעשות שימוש באותן כריות בצורה טובה ואפקטיבית. אז מה אישה לא הריונית יכולה לעשות עם כרית הריון? בדיוק על השאלה הזאת אנו הולכים לענות במאמר הבא.

 

כריות הריון לשינה רציפה ועקבית

הסיכוי של נשים הריוניות לסבול מבעיות שינה הוא גבוה, אך לא רק. גם נשים לא הריוניות יכולות לסבול מנדודי שינה, כאשר לכל אישה יש את הסיבות שלה. יש כאלה שסתם אוהבות להתעסק בכל מיני דברים שונים, אחרות פשוט סובלות מכאבים כאלה ואחרים. עם כרית הריון תוכלי למצוא את עצמך ישנה בצורה רציפה ועקבית כל הלילה. התמיכה שהכרית נותנת, עבור נשים לא הריוניות, יכולה לעשות את כל ההבדל. את תמצאי את עצמך במצב שבו את תחזרי לישון לילות רצופים כמו בעבר. רק תרכשי את הכרית המושלמת, זאת שתספק לך את התמיכה הנדרשת.

 

אידיאלית לנשים עם עודף משקל

ישנן נשים שונות שסובלות מעודף משקל, דבר שמונע מהן למצוא את התנוחה הנוחה בלילה. אך מי אמר כי אותן נשים לא יכולות לישון לילות רצופים מבלי להתעורר? כריות הריון במקרה הזה עושות בדיוק את אותה העבודה כמו שהן עושות עם נשים הריוניות. הסיבה הראשית שבגללה אישה בהריון לא מוצאת את התנוחה המתאימה היא המשקל. במקרה הזה כל אישה שסובלת מעודף משקל תוכל לחזור לישון כמו שהיא הייתה ישנה פעם. דבר שלא אמור להיות בגדר חלום או בגדר רצון שלא ניתן יהיה להגשים אותו. גם נשים שלא סובלות מעודף משקל כמו שהבנתם יכולות לעשות שימוש נהדר בכרית.

 

תמיד טוב שתהיה כרית הריון בבית

את לא יכולה לדעת מתי תמצאי את עצמך במצב שבו תצטרכי להשתמש באותן כריות הריון. לכן תמיד טוב שהכרית הזאת תהיה לך בבית, כך תוכלי לשלוף אותה בכל פעם שיהיה צורך. בין אם תרצי להשתמש בה לשינה או לכל שימוש אחר כמו בכרית רגילה. נדגיש כי הכריות האלה מתאימות גם עבור גברים, ולא רק נשים מוכרחות להשתמש בה. אל תיתנו לשם של הכרית לבלבל אתכם או למנוע מכם לנצל אותה. מדובר על כרית שיכולה לשדרג את אורח החיים שלכם בצורה מאוד משמעותית.

מידע נוסף

איך בוחרים כרית הנקה?

יש סגולות רבות ויתרונות רבים להנקה, עם זאת המלאכה לא פשוטה מסיבות רבות. יש מוצרי תינוקות רבים כמו ציוד הנקה, רפידות, כיסויי הנקה, משאבות חלב